Noclegi Agroturystyka Olszynka - Agroturystyka "Olszynka"

Noclegi Agroturystyka Olszynka

noclegi tarnobrzeg

Noclegi Agroturystyka „Olszynka” – najlepszy wybór na wypoczynek

Agroturystyka „Olszynka” serdecznie zaprasza!Nie wiesz gdzie wybrać się na wypoczynek?

Przychodzimy z pomocą! Oferujemy noclegi w bardzo atrakcyjnych cenach. Na terenie obiektu, który zajmuje ponad 1 ha powierzchni znajdują się liczne atrakcje, które spodobają się szczególnie wszystkim miłośnikom natury – możecie z bliska przyjrzeć się naszym zwierzętom oraz pojeździć na jednym z dwóch kucyków lub koni rasy huculskiej. Istnieje możliwość wycieczek konnych, a także rowerowych.

Cykliści z pewnością nie będą narzekać – malownicze krajobrazy oraz wiele ciekawych tras rowerowych mogą zachwycić każdego zapalonego rowerzystę. Fani wędkarstwa również się nie zawiodą – posiadamy dwa stawy rybne, gdzie rybacy będą mogli zrelaksować się podczas wypoczynku. Jeżeli zgłodniejecie, możecie wstąpić do karczmy, gdzie serwujemy wyborne dania kuchni polskiej.

Wokoło nas znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc, szczególnie dla tych z Państwa, którzy interesuje historia oraz zwiedzanie. Pobliski zamek w Baranowie Sandomierskim jest jedną z najpiękniejszych budowli w tej części Polski. Niewielka odległość dzieli nasz ośrodek od Sandomierza – miasto to aż kipi od zabytkowych budynków, które tylko czekają na to, abyś je odwiedził. Piękna i wyjątkowa architektura łączy ze sobą elementy kultury wschodu i zachodu. Zamek Sandomierski, rozległy system podziemi oraz rynek są tylko jednymi z wielu ciekawych do odwiedzenia miejsc. Nie powinniśmy również zapominać o Tarnobrzegu – miasto to może poszczycić się takimi obiektami jak Zamek Tarnowskich, przekształcony na muzeum, czy też barokowe Sanktuarium Matki Boskiej Dzikowskiej. Znajduje się tam nawet zbiornik wodny, Jezioro Tarnobrzeskie, które dzięki swojej popularności doczekało się utworzenia plaży miejskiej.

Dla tych z Państwa, którzy są duszami towarzystwa i którzy chcieliby spędzić w towarzystwie – posiadamy wszystkie potrzebne do obsługi większych grup sprzęty – grille, chłodnie i, co najważniejsze, miejsce. Obiekt posiada 40 miejsc w lokalu, 30 na tarasie oraz 150 na zewnątrz.

Nasza „Olszynka” jest doskonałym wyborem dla osób, chcących spędzić wolny czas zarówno z przyjaciółmi, rodziną, czy też samotnie.
Wszystkie powyższe atrakcje już na Państwa czekają!

Zapraszamy! Noclegi Tarnobrzeg, Mielec, Baranów Sandomierski, Sandomierz, Jezioro Machowskie

Dodaj komentarz